دکتر نوروزیان: مراقب تبلیغات سوء از نام دکتر نوروزیان باشید

"اطلاعیه مهم و ضروری در خصوص پکیج دکتر نوروزیان"

اخیرا افرادی سودجو اقدام به سوء استفاده از نام دکتر نوروزیان نموده و خود را مرکز اصلی فروش پکیج رشد مو و حتی خود جناب دکتر نوروزیان جای زده اند.
در مرجع معتبر دکتر نوروزیان اعلام میداریم دکتر نوروزیان هیچگونه فروش آنلاینی ندارد و افرادی که خود را دکتر نوروزیان معرفی مینمایند هیچ ارتباطی با مراکز معتبر و رسمی چند قدم بالاتر از فلکه دوم صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی روبروی پل عابر پیاده داروخانه دکتر فخری و فاطمی نداشته و مسئولیت خرید پکیجی که به نام پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در مراکز مذکور و احیانا به صورت اینترنتی به فروش میرسانند بر عهده شخص خریدار میباشد.
بدیهیست حاشیه ها و سوءاستفاده های احتمالی جز جدایی ناپذیر هر محصولیست که مطرح شده و برجسته میگردد، اما هوشیاری شما عزیزان نیز نقش مهمی در عدم ادامه روند سوءاستفاده های احتمالی و موارد مشابه دارد.

آدرس های اصلی و معتبر و تایید شده جهت ویزیت توسط پزشک و تهیه پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در همان مرکز:

  • چند قدم بالاتر از فلکه دوم صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی روبروی پل عابر پیاده داروخانه دکتر فخری

  • خیابان فاطمی - روبروی هتل لاله - خیابان باباطاهر - پلاک 23

خاطر نشان میسازیم همانطور که قبلا هم به حضور گرامیاتان رسانیدیم داروخانه دکتر نوروزیان همچنان در مکان همیشگی و چندین ساله خود قرار داشته و دارد و تنها به دلیل ترافیک ایجاد شده توسط متقاضیان بی شمار پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در خیابان کمیل، مرکز فروش و مطب های ویزیت کننده جهت دریافت  این پکیج از خیابان کمیل به مراکز فاطمی و طرشت نقل مکان یافت اند. عزیزان با توجه به نزدیکی مسیر و سهولت در رفت و آمد خود میتوانند هر کدام از این مراکز را جهت ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان انتخاب و به آنجا مراجعه نمایند.

با بهترین قرصهای رشد سریع مو در مرکز رشد سریع مو آشنا شوید.

دکتر نوروزیان و مطالب دیگر مرجع رشد سریع مو دکتر نوروزیان: