دکتر نوروزیان و بخشی از گفتگو های کاربران با ایشان

در مرجع رشد سریع مو دکتر نوروزیان به جا دیدیم تا نظرات تعدادی از کاربران دکتر نوروزیان را در این مطلب بیان نماییم.

نظر کاربر محترم رضا

من از دوره اول تا سوم پکیج دکتر نوروزیان رو از مطب و داروخانه مرکز چند قدم بالاتر از فلکه دوم صادقیه به سمت اشرفی اصفهانی روبروی پل عابر پیاده داروخانه دکتر فخری هستش تهیه کردم و واقعا از سیستم کار این مرکز راضیم هم مشاوره آقایی که در این مرکز حضور داشتند و هم پشتیبانیشون که هر سوالی داشتم تلفنی پرسیدم و در تلگرام پاسخگوی من بودن. از دکتر نوروزیان هم کمال تشکر رو دارم و واقعا تبریک میگم بابت این اختراع منحصر به فرد که باعث شد بعد از ۸ سال با حدود ۶ ماه مصرف پکیج دکتر نوروزیان تا ۷۰درصد موهای از دست رفتمو بازیابم.

پاسخ دکتر نوروزیان به رضا:

با سلام خدمت شما کاربر گرامی دکتر نوروزیان
بسیار خرسندیم بابت رضایت شما از عملکرد مرکز فلکه دوم صادقیه(روبروی متروی طرشت) و همچنین پکیج رویش و رشد موی دکتر نوروزیان

نظر کاربر محترم کوروش

خسته نباشید . پکیج رو میشه اینترنتی خرید . ارسال به شهرستان دارید ؟

پاسخ دکتر نوروزیان به کوروش:

با سلام
خیر متاسفانه جز شرایط خاص که فرد مورد نظر در ایران حضور نداشته باشند و پزشک با مشاهده آزمایشات و تصویر سر و الگوی ریزش ایشان میتواند پکیج دکتر نوروزیان را برای ایشان تجویز نمایند.
البته اگر مراجعه حضوری برای شما مقدور نیست میتوانید بفرمایید از کدام شهر هستید شاید در آن شهر نمایندگی فروش داشته باشیم.
شما عزیزان میتوانید برای تهیه پکیج دکتر نوروزیان به آدرس مطب و داروخانه مرکز فلکه دوم صادقیه نبش تقاطع خیابان گلاب و چوب تراش پلاک ۳۷ که دسترسی سر راست و راحتی میباشد اقدام نمایید. مطب و داروخانه در یک مرکز واقع شده است که به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن میتوانید نسبت به ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان اقدام فرمایید.
البته دسترسی سریع از متروی طرشت هم برای افرادی که با مترو تردد مینمایند هم وجود دارد به آدرس روبروی متروی طرشت تقاطع گلاب و چوب تراش پلاک ۳۷
تمام تلاش ما بر این است که در سریع ترین زمان شما ویزیت شوید و پکیج دکتر نوروزیان را از داروخانه تهیه نمایید خصوصا که برخی دوستان از راه دور به منظور ویزیت و دریافت پکیج دکتر نوروزیان مراجعه مینمایند.

نظر کاربر محترم امین

با عرض سلام. مدت ۱۶ ماه است از پک دکتر استفاده میکنم موهام بخوبی در میایند وبعد از ۲ماه که روی سر می مانند شروع به ریزش مکند تمتمی قرص ها را مصرف میکنم قرص هورمونی هم فاینسترید است لطفا راهنمای کنید.

پاسخ دکتر نوروزیان به امین:

با سلام
۱۶ ماه یعنی ۸ دوره و در این دوران ریزش طیبیعیست البته ممکن است برخی دوره ها بدن مو را پس زده و شروع به ریزش کند که با رعایت دستور آب نمک و مصرزف مکملهای ویتامین مو ریزش کاهش پیدا خواهد کرد.
همه افرادی که ریزش مو دارند موهای بیمار و کرکی روی سرشون هستش که به مرور ریزش خواهند داشت و با این پکیج جای خود را به موهای ضخیم و سالم تر میدهند البته در صورت واکنش مثبت بدنتون نسبت به پکیج دکتر نوروزیان.
ولی برخی اوقات بدن دارو را پس میزند که اگر این مورد در یک یا دو دوره مرتب تکرار شود یعنی بدن به مقابله با رویش مو برآمده و شاید نتوان کاری کرد البته این مورد بسیار کم رخ میدهد.
شما میتوانید پکیج دکتر نوروزیان را از مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه خیابان گلاب تقاطع گلاب و چوب تراش پلاک ۳۷ مرکز مطب و داروخانه پکیج دکتر نوروزیان که البته از متروی طرشت هم دسترسی راحتی دارد دریافت نمایید.

نظر کاربر محترم مهدی

شما تو هر دوره که ریزش داشتع باشیم میگید طبیعیه دوره اول دوم سوم چهارم ….. هشتم پس در چه دوره ای ریزش تموم میشه این دوستمون دوره ۸ است یعنی تا الان دو میلیون و چهارصد تومن هزینه کرده بنظرتون ریزش تو دوره ۸ یه کم عجیب نیست.

پاسخ دکتر نوروزیان به مهدی

۱-مهم این است که در دوره های پکیج دکتر نوروزیان علاوه بر ریزش رویش هم شاهد باشید اگر تنها ریزش باشد باید بررسی شود که اغلب در کنار این ریزش رویش و رشد هم شاهد هستیم.
۲-احتمال اینکه شما در یک تا دو دوره ریزش شدید را تجربه وجود دارد ولی قاعدتا باید برطرف شود.
۳-برخی مواقع در دوره های مختلف ممکن است بدن پکیج و دارو را پس بزند و مانع از رویش مجدد مو و یا ماندگاری موهای روییده شده شود که ما با ۱ تا ۲ دوره تکرار پکیج و تاکید به بدن فرد در ایجاد ماندگاری مو سعی در ثبات می خواهیم داشت و نهایتا این واکنش بدن فرد میزبان است که تصمیم گیرنده نهایی برای ماندن یا ریزش مو خواهد بود.
۴-تعدادی از دوستان پکیج را کامل تهیه و مصرف نمیکنند و به توصیه های ما هم توجهی ندارند و اقدام به مصرف خودسرانه و خود درمانی به تنهایی توسط محلول یا تونیک دکتر نوروزیان لاناریا مینمایند و پس از مدتی که موها هم رشد میبابد از ریزشی که ممکن است بر اثر کمبود ویتامینها و مواد مغذی و ضروری برای رویش، رشد و درمان ریزش مو، ایجاد شود تعجب میکنند در حالی که همین کاربران دکتر نوروزیان بارها زمانی که در مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه(روبروی متروی طرشت) که جهت دریافت محصولات دکتر نوروزیان حاضر شده بودند با افرادی که از ابتدا پکیج دکتر نوروزیان را با نسخه و زیر نظر پزشک دریافت و دوره های درمان را اصولی پیش برده اند، برخورد داشته و از جوابدهی با ثبات و ماندگاری موهای روییده شده در ایشان مطمئن شده اند اما باز هم شاهد این هستیم که دوستان کمی فقط محلول دکتر نوروزیان را به سلیقه و تشخیص خود خریداری و مصرف میکنند.

نظر کاربر محترم مهرآبادی

با سلام
مهرآبادی هستم. فرم مربوط به اطلاعاتم را به همراه عکس آماده کرذم اما در سایت و کانال تلگرام لینک ارسالی ندیدم. لطفا اینجانب را جهت ارسال صحیح و امن اطلاعاتم راهنمایی نمایید.

با تشکر و سپاس از دکتر نوروزیان

پاسخ دکتر نوروزیان به مهرآبادی

با سلام
شما کجا تشریف دارید و موردتونرو از طریق تلگرام پکیج دکتر نوروزیان پیگیری بفرمایید.

نظر کاربر محترم علیرضا

با سلام
من ۸ دوره هستش که دارم از پکیج دکتر نوروزیان استفاده میکنم ولی یه نکته جالب متوجه شدم که گفتم با شما به اشتراک بزارم میدونم ذهنیت خیلیارو تغییر خواهد داد.
از دوره اول نتایج شگف انگیز این پکیجو روی سرم دیدم و با اینکه در سن ۳۵ سالگی تقریبا وسط سرم کامل بی مو بود و بیش از ۷۰درصد موهامو از دست داده بودم از دوره اول شاهد رویش موهای سیاه رنگ روی سرم بودم و این برام واقعا با ارزش و هیجان انگیز بود، من از همون اول پکیجرو کامل تهیه میکردم یعنی مکملهای تخصصی رویش و رشد مو+صابون تخصصی دکتر نوروزیان که برای تنظیم چربی مو و ضخامت مو هستش و تونیک(محلول یا اسپری)دکتر نوروزیان رو مرتب و منظم و یکجا تهیه و استفاده میکردم و خب نتیجه اش رو هم دیدم، الان دوره هشتم هستم البته از دوره سوم به بعد پکیجرو از مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه(روبروی متروی طرشت) تهیه کردم و تا الان به جز ۱ ماه اول که کمی ریزش داشتم تا الان ریزش زیادی تجربه نکردم جز ریزشهای طبیعی و درصد خیلی بیشتری شاهد رویش بودم و واقعا راضی هستم اما مطلبی که میخوام بهتون بگم اینه با برخی از مصرف کنندگان این پکیج که صحبت میکردم توی گروه تلگرام یا مطب و داروخانه که میرفتم بعضیارو میدیدم که ریزش شاکی بودند و میگفتند پس از مدتی میریزه تمامی اونها افرادی بودند که از دوره دو و سوم که میدیدند موهاشون رشد کرده یا دوره رو ادامه نمیدادند یا فقط تونیک محلول دکتر نوروزیانو مصرف میکردند در حالی که وقتی ریزش رخ میده یعنی غذای مو کم بوده و باید تغذیه درست و صحیح به مو برسه و محلول چون خیلی قدرتمنده باعث رویش مجدد مو میشود ولی پس از مدتی با قطع ادامه درمان و یا کمبود ویتامینهای تخصصی مو باز به ریزش بخشی از موهای رویش یافته ختم میشه توی این ۸ دوره ای که رفتم داروخانه و مطب پکیج دکتر نوروزیان حداقل ۴ یا ۵ نفر با شرایط خودم دیدم که ریزش طبیعی داشتند اونهم توی اوایل دوره های اول و دوم که پکیجو کامل تهیه و منظم استفاده کرده بودند و از رویش و تاثیر پکیج دکتر نوروزیان لاناریا واقعا راضی بودند و با شوق مثل خودم تصاویر قبل از مصرف دارو رو نشونم میدادند اما در مقابل بیش از ۱۰ نفرو دیدم که فقط میومدن محلول میگرفتند و اتفاقی از دوره اول که میرفتم داروخانه و مطب دیده بودمشون و دقیقا همونا از ریزش ناراحت بودند و میگفتند ما یک مرتبه با رویش مجدد موهامون و پر شدنش پس از ۳ دوره دیگه ادامه ندادیم و به دوره تثبیت کنندگی نرسوندیم یا اینکه از دوره ۳ دیگه مصرف این مکملهای ویتامین و غذای مویی که مشاوران پکیج دکتر نوروزیان میگن ادامه ندادیم و فقط محلولرو تهیه و مصرف کردیم و گمان کردیم نیازی به اونها نیست و فقط محلول کافیه

پاسخ دکتر نوروزیان به علیرضا

با سلام خدمت شما کاربر گرامی پکیج دکتر نوروزیان
سپاسگذاریم از اشتراکگذاری این تجربه مفید.
البته مشاوران پکیج دکتر نوروزیان در مطب و داروخانه فلکه دوم صادقیه(روبروی متروی طرشت) با توجه به تحقیقات و تجربه فراوان و همچنین تجربه و اطلاعات چندین ساله در خصوص پکیج دکتر نوروزیان همیشه کتبی و شفایی خدمت تمامی مراجعه کنندگان پکیج دکتر نوروزیان عرض مینماییم که برای نتیجه گیری اصولی- بلند مدت و رویش و ماندگاری موهای رویش یافته حتما باید پکیج را کامل همراه با مکملها تهیه و طبق دستور پزشک مصرف نمایید تا کسریها و نیازهای اساسی مو در خصوص ویتامینها و به قول شما غذای مورد نیاز موهایشان برطرف شود، اغلب توجه و طبق دستور پزشک و مشاور در این مسیر حرکت و از نتایجه مثبت ابراز خشنودی و رضایت مینمایند متاسفانه عده معدودی هم با عدم رعایت توصیه های ما نتجه هم میگیرند ولی ممکن است پس از مدتی ریزش را تجربه نمایند که مشاهده نتیجه هم به دلیل قدرت بالای محلول دکتر نوروزیان میباشد که هر محصولی در این پکیج جایگاه خود را دارد و البته که در کنار هم میتوانند یک فراید دراز مدت و با دوام به نام رویش و ماندگاری مو را به ارمغان بیاورند.

دکتر نوروزیان و مطالب دیگر مرجع رشد سریع مو دکتر نوروزیان: